יום א', יב’ באדר א' תשע”ט
דף הבית ייחודיות ‏בית ‏ספרית משולחנה של המנהלת ועדות ‏בית ‏ספריות מרחבים ‏כיתתיים יצירת קשר
14:54 (14/01/19)
.
מוזמנים להיכנס ולצפות
קרא עוד...
ביום שני ט"ו בשבט תשע"ט – 21.1.19 נציין בבית הספר את ט"ו בשבט בסימן שמירת הסביבה. את הבוקר נפתח בטקס חגיגי שיערך בהובלת כיתה ג3 והמחנכת עדנה דהרי. טקס ט"ו בשבט יתקיים בשעה 08:10 לכלל תלמידי בית הספר. החל מהשעה 09:00 נקיים "הפנינג ט"ו בשבט" לכיתות א-ו' בהנחיית ילדי "המנהיגות הירוקה" ותלמידי שכבת ו' הפעילים ב"תנועת תרבות ".
קרא עוד...
הנכם מוזמנים למפגש הכרות בבית ספרנו ביום שישי 18/1/19, י"ב בשבט תשע"ט בשעה 8:30-10:00.
קרא עוד...
כיתות ד' חגגו את יום הולדתו של אליעזר בן יהודה וכך פתחו את השבוע השפה העברית. הכיתות קושטו סביב הנושא, הילדים נהנו מהחידונים והלמידה חוץ כיתתית חוויתית.
קרא עוד...
קרא עוד...
צוות החינוכי בבית ספר נעמי שמר מאמין בקידום וקיום אקלים חינוכי מיטבי המושתת על סבלנות וסובלנות תוך קיום דיאלוג שיח וכבוד הדדי בין כל באי בית הספר- תלמידים- מורים והורים.אנו מאמינים בפיתוח לומד עצמאי, סקרן וצמא דעת, היודע לספק סקרנותו ומגיע ליעד שהציב לעצמו ושואף להגיע לפסגות נוספות. אדם שיקבל עצמו יבין חולשותיו וידע להציג דרישותיו, אדם יוזם, מעורב ואכפתי כלפי עצמו וכלפי סביבתו. לפיכך הקמנו את "סיירת נעמי שמר" - פרוייקט משותף של תלמידי שכבת ה בשיתוף אילנה כתר -רכזת מוגנות מטעם תוכנית עיר ללא אלימות, מחנכות השכבה – דנית, עופרה ואושרית יעקב ורכזת הבית – עליזה ג'רבי.
קרא עוד...
מצורפת מערכת פנאי והעשרה, נשמח לראות את ילדכם נרשמים ונהנים.
קרא עוד...
מצורף קובץ עם שעות סיום הלימודים
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
שמחים לשתף בחוויות מהקייטנה!
קרא עוד...
קרא עוד...
הורים יקרים, אנו פונים אליכם בבקשת שיתוף פעולה בסוגיית אלרגיה לאגוזים ובוטנים המסכנת חיים ממנה סובלים מספר תלמידים הלומדים בבית ספרינו.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
התנהלות מוסדות החינוך והצהרונים לשם הבטחת בריאותם של תלמידים הסובלים מאלרגיות למוצרי מזון
קרא עוד...
ריכוז עיקרי הנחיות הבטיחות לקראת החורף
קרא עוד...
לקראת חג החנוכה ינקטו מנהלי בתי הספר אמצעי זהירות מיוחדים כדי למנוע סיכוני אש ושריפה בפעולות הכנה לחג, בעת המסיבות ובחג עצמו, נוסף לכללים המפורטים לעיל יבדוק האחראי על הבטיחות בבית הספר את יישומם של הכללים האלה:
קרא עוד...
ועדה זו אחראית על עדכון שוטף של מסך כניסה לבית הספר,אנו מעדכנים חדשות, אירועים שהתרחשו, תמונות מחיי ביצת הספר.
קרא עוד...
ב"נעמי שמר" בקבוקים ופחיות אוספים, על הסביבה שומרים,לביה"ס את סכום הפיקדון תורמים וזוכים בפרסים מעניינים!!
קרא עוד...
בית הספר מקדם באופן שוטף ויומיומי את מיומנויות השיח הן ככלי מקדם למידה והן ככלי המקדם תקשורת בינאישית מקרבת. שיח הוא אמצעי ליצירת אקלים חינוכי מיטבי, שיח מקדם פדגוגיה מיטבית כחלק מלמידה משמעותית בתחומי הדעת השונים ושיח הוא מיומנות חברתית אנושית מהמעלה הראשונה. השיח מקודם בין כל באי בית הספר ובא לידי ביטוי באופן מילולי, טקסטואלי, אומנותי, תיאטרלי או מוסיקלי. בוגר ראוי של בית ספר משוחח מיומן בהקשבה ופתוח לייחודו של האחר, בוגר המחובר יותר להבנת סיטואציות מורכבות ויודע למנוע עימותים או לפתוח אותם באופן יעיל.
קרא עוד...
גלישה בטוחה
תחומי דעת
מאגר קישורים
חוזרים
בטחון ובטיחות
ארכיון – אימוץ אתר "מצפה ‏ים"‏
למידה בשעת חירום
ועדות ‏בית ‏ספריות
ייחודיות ‏בית ‏ספרית